Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Hania, 1979'da Gazze Şehri'ndeki köşe pazarındaki küçük bir dükkandan çalışmalarına başlamıştır. Yerel ürünlerde kahve ürünleri ve baharat satışı konusunda uzmanlaşan şirket, 2005 yılında en son uluslararası kahve ve baharat üretim hatlarını çekerek kalitesini korumuştur. Seçkin bir ürüne ulaşmak için sürekli arayışımızın bir parçası olarak çeşitli ürünlerin kalitesini artırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak firmamızın temel ilkelerindendir.

 

VİZYON / MİSYON

Modern teknoloji ve eğitimli insan kaynağını kullanarak uygun rekabetçi fiyatlarla, kaliteli ve üstün ürünler sunmak.

 

DEĞERLERİMİZ

Kalite : Müşteri beklentilerini en üstte tutarak karşılamak ve gıda güvenliği standartları ile üstün ürünler üretmek.             

Ahlak : Her zaman doğru olanı yapmak için çabalamak, dürüst, etik ve gerçek olmak. Elimizden gelenin daha iyisini yapmak firmamızın kişisel sorumluluğundadır.

Müşteri Hizmetleri : Firma merkezimiz müşterilerimizdir ve başarımız müşterilerimizin mutluluğuna bağımlıdır. Firmamızın büyümesi asıl önemli olan küçük ayrıntılara dikkat etmemiz ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına olabildiği kadar hızlı yanıt vermemize bağlıdır.

Rekabetçi Fiyatlar : Değer ve performansın en iyi birleşimi rekabetçi fiyatlarımızdır. Verimliliği ve memnuniyeti arttırmak adına, kaliteli olan ürünlerimizin fiyatları geniş piyasa araştırmasından sonra belirlenmektedir.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.